Pompy JEC - przegląd zalet

Pompy JEC – przegląd zalet

Lista urządzeń, bez których trudno wyobrażać sobie produkcję w branży spożywczej, staje się coraz dłuższa. Przeważnie wspomina się w tym kontekście o mieszaczach i homogenizatorach. Okazuje się jednak, że również pompy mają wiele zadań do wykonania, a ich wybór musi być dokładnie przemyślany. Na liście tych, w które firmy z branży spożywczej zaopatrują się najczęściej, prym wiodą pompy perystaltyczne, nazywane także jelitowymi.

Pompy perystaltyczne JEC

Pompy JEC zasługują na szczególną uwagę w kontekście produkcji w branży spożywczej, są one chwalone, bo cieszą się opinią rozwiązań niezawodnych. Nie bez znaczenia jest również to, że można łatwo utrzymać je w czystości. Zasługuje to na podkreślenie, bo mówimy przecież również o idealnej higienie produktu, który jest właśnie pompowany. Co więcej, wspomniany produkt może być szybko zbierany. Pozwala to na prowadzenie intensywnej produkcji, a jednocześnie nie wiąże się z ryzykiem wystąpienia strat jakościowych.

Szukasz pomp perystaltycznych?

Polecamy zapoznanie się z ofertą firmy OptiFlow – posiadają szeroką bazę produktów, przez co są w stanie dopasować idealne rozwiązanie, do każdego procesu produkcyjnego.